images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

گارانتی سفارشات

چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) تمام سعی خود را انجام می دهد تا سفارشات با بهترین کیفیت، سریع ترین زمان آماده شده و به سفارش دهنده تحویل داده شود. برای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. سفارشات پیش از چاپ، هنگام چاپ و پس از چاپ توسط تیم کنترل کیفیت چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) بررسی می شوند تا امکان خطا در سفارشات به حداقل برسند. اما در مواقع نادر سفارشاتی به دلایل غیر قابل کنترل با خطا مواجه می شوند (خطا ناشی از خارج شدن دستگاه از حالت استاندارد، خرابی متریال ها و خطای انسانی همکاران ما هنگام آماده سازی سفارشات). چاپ هنر مدرن در راستای اطمینان مشتریان از چاپ مجدد این سفارشات، اقدام به گارانتی سفارشات نموده است. شرایط گارانتی سفارشات به شرح زیر می باشد:

 

در صورتی که خطایی در خدمات رسانی یا در چاپ محصولات از سوی ما وجود داشته باشد، ما مسئولیت آن را پذیرفته و روندهای جبرانی مشخصی را در پیش خواهیم گرفت.

  • برای اعمال گارانتی سفارش، حتما باید محصول معیوب به چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) مرجوع شود.
  • برای اعمال گارانتی سفارش، حتما باید ضوابط و استاندارد های فایل طرح سفارش (کیفیت فایل، سیستم رنگی فایل، سایز فایل، حاشیه طرح، انتخاب رنگ با دفترچه رنگ استاندارد چاپ) پیش از سفارش، توسط سفارش دهنده اعمال شده باشد. (جهت دیدن راهنمای آماده سازی و ارسال فایل لطفا اینجا کلیک کنید.)
  • هزینه های جانبی از جمله هزینه های پیک، باربری و ... به عهده چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) نمی باشد. لذا هنگام تحویل سفارش محصولات را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

 

موارد اعمال گارانتی:


1) عدم مونتاژ رنگ ها یا جابجایی رنگ ها

در مواقع خاص، به خاطر خطای احتمالی دستگاه چاپ، امکان دارد که تصویر طرح به طور کامل چاپ نشده و یا رنگ با عدم مونتاژ مواجه شود. در چاپ دیجیتال (کالیبره نبودن رنگ ها) و در چاپ افست(جابجایی زینک) ممکن است باعث بوجود آمدن همچین مشکلی در چاپ شوند.

در اینصورت، باید در اسرع وقت و حداکثر تا 7 روز پس از دریافت سفارش، به ما اطلاع داده و محصول را به دفتر چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، خطای اعلام شده را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجدد در دستور کار جهت چاپ و تولید گذاشته می شود.


2) برش محصول به داخل ناحیه اصلی

      در صورتی که حاشیه امن در فایل طراحی لحاظ شده باشد و برش محصول وارد ناحیه اصلی شده باشد، باید در اسرع وقت و حداکثر تا 7 روز پس از دریافت سفارش، به ما اطلاع داده و محصول را به دفتر چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، خطای اعلام شده را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجدد در دستور کار جهت چاپ و تولید گذاشته می شود.


3) آسیب دیدگی‌ محصول

  در موارد خاص ممکن است آسیب‌هایی‌ به محصول وارد شود از جمله:  پارگی‌ محصول، تا خوردگی، تاب برداشتن محصول، شکستگی سازه، کامل چاپ نشدن طرح، وجود اشیا یا لکه‌هایی‌ روی محصول که طی‌ فرایند چاپ به صورت تصادفی زیر روکش لمینت جای گرفته‌اند، می‌باشد. چنانچه محصول شما از چنین آسیب دیدگی هایی برخوردار است،  باید در اسرع وقت و حداکثر تا 3 روز پس از دریافت سفارش، به ما اطلاع داده و محصول را به دفتر چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، خطای اعلام شده را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجدد در دستور کار جهت چاپ و تولید گذاشته می شود.

  • محصول برگشتی باید بدون کم و کاست و در شرایط اولیه‌ بسته بندی و همراه با تمام اقلام جانبی برای چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال شود. مرسوله‌ای که به این شرکت مرجوع می‌کنید حتما می‌بایست در بسته بندی اولیه باشد؛ در غیر این صورت از پذیرش ایراد مطرح شده معذوریم و نمی‌‌توانیم شرایط گارانتی را برای سفارش شما اعمال کنیم.
  • شکستگی سازه های نمایشگاهی به دلیل استفاده نادرست از آنها، شامل گارانتی نمی‌شود.

 

4) کامل چاپ نشدن طرح روی محصول

در موارد خاص و به خاطر خطاهای چاپی، امکان دارد که تصویر طرح به طور کامل بر روی محصول چاپ نشود و به عنوان مثال چند سانتی‌متر از محصول سفید بماند. در صورتی که طرح شما به طور کامل یا به درستی روی محصول چاپ نشده باشد، باید در اسرع وقت و حداکثر تا 3 روز پس از دریافت سفارش، به ما اطلاع داده و محصول را به دفتر چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، خطای اعلام شده را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجدد در دستور کار جهت چاپ و تولید گذاشته می شود.

 

5) تغییررنگ

درصورتی که رنگ ها در فایل سفارش دهنده درست انتخاب شده باشد (انتخاب رنگ با دفترچه رنگ استاندارد چاپ) و محصول با اختلاف رنگ بیش از 20 درصد چاپ شده باشد، باید در اسرع وقت و حداکثر تا 7 روز پس از دریافت سفارش، به ما اطلاع داده و محصول را به دفتر چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، خطای اعلام شده را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجدد در دستور کار جهت چاپ و تولید گذاشته می شود.

  • با توجه به تنوع نمایش صفحه های نمایشگر (انواع مانیتور، انواع گوشی، انواع تبلت)، صحت رنگ فایل ارسالی سفارش دهنده، براساس کدرنگ فایل، بررسی می شود. جهت رویت رنگ اصلی فایل، کد رنگ ها در دفترچه رنگ استاندارد رویت می شود. اختلاف رنگ تا 20 درصدی فایل با چاپ امری بدیهی و قابل قبول است.

 

سفارش آنلاین

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

سفارش آنلاین
حریم خصوصی IndoorPrint
قوانین و مقررات OutdoorPrint
راهنمای ارسال فایل
گارانتی محصول
چاپ افست OffsetPrint

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

بانک تجارت
مجتمع بیمارستانی امام خمینی
شرکت کنترل کیفیت هوا
شرکت مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران
شرکت ملی صنایع پتروشیمی
شرکت ملی گاز ایران
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
دانشگاه تهران
شهرداری تهران
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران
وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی
کمیته امداد امام خمینی (ره)
شرکت ارتباطات رایتل
پارس شهاب
افراتاب
اسرام
انتشارات دامیز
پاناسونیک
داروسازی تسنیم
گل پر
پرفیل ویستا بست
پرفیل ABI
پروفیل دکتر وین
مجتمع بوتیا صنعت
پروفیل ایده آل
پروفیل فربد
پروفیل ماژول
چرم مشهد
صنایع غذایی مانا

Main Menu