• 02166903531
    09352210250
منو
سئو و بهینه سازی سایت

سئو بهینه سازی

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و حتی گاهی ترکیب‌های اضافی و توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) را نیز با آن می‌سازند و به‌کار می‌برند. هدف روش های سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند. آشنایی با SEO و فلسفه آن، چیزی نیست که مختص برنامه‌نویسان و طراحان سایت باشد. خصوصاً با توجه به توسعه‌ی الگوریتم‌های جستجو و هوشمندتر شدن موتورهای جستجو، عملاً همه‌ی کسانی که مستقیم و غیرمستقیم در وب‌سایت یک کسب و کار نقش ایفا می‌کنند، لازم است با اصول و مبانی و منطق سئو آشنا باشند سئو یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که اگر در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید یا به موضوعات مرتبط با آن علاقمند باشید، ناگزیر هستید برای یادگیری آن وقت بگذارید.

«شما باید روی سئو سرمایه گذاری کنید»

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن)  با رعایت جدیدترین استاندارها و به روزترین ابزار فنی در حوزه مدیریت سئو، سایت معتبر و شاخصی را برای شما طراحی می نماید که جایگاه مناسبی را در موتورهای جستجو برای شما به ارمغان می آورد.

سئو  seo SEO بهینه سازی تصاویر وبسایت اهداف سئو مشاور سئو محتوا بهینه سازی محتوا افزایش رتبه گوگل بهبود رتبه سایت در گوگل بهینه سازی تضمینی تبلیغات گوگل خدمات سئو سایت بهینه سازی موتور های جست و جو


مقالات مرتبط:

 

سبد خرید