• 02166903531
    09352210250
منو
خانهارتباط با ماپرسش و پاسخ
questionanswer

پاسخ به سوالات متداول

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن) با بیش از 18 سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، با تکیه بر افراد متخصص و ماشین آلات مدرن و با ارائه سرویس های جامع تبلیغات و چاپ قادر است ایده ها وخواسته های تجاری شما را به صورتی عملیاتی پیاده سازی نماید. باعث افتخار ما خواهد بود تا بتوانیم مجری و مشاور در زمینه رشد و پیشرفت تجاری شما باشیم.

در زیر تعدادی سوال های متداول، پاسخ داده شده است. جهت مشاوره با کارشناسان ما و هرگونه سوالات دیگر، لطفا تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

طراحی، چاپ و تولید محصولات چاپ افست ، طراحی، چاپ و تولید محصولات چاپ دیجیتال، طراحی، چاپ و تولید محصولات چاپ لارج فرمت، سازه های نمایشگاهی و هدایای تبلیغاتی، چاپ روی ماشین، چاپ سفارشی جهت دکوراسیون داخلی

مجتمع چاپ طرح و نقش دارای ۲۷ دستگاه ، ماشین های چاپ افست ، ماشین های چاپ دیجیتال زیراکس و ماشینهای دایکات، ماشین لب چسب ، دستگاه های یووی و سلفون و انواع دستگاههای پلاتر و لمینت و فلت بد و سی ان سی و همچنین دستگاههای صحافی و … می باشد که این امکانات و تجهیزات قادر است گستره وسیعی از خدمات مورد نیاز مشتریان را در حوزه چاپ افست و دیجیتال و همچنین چاپ لارج فرمت و صنعت تبلیغات ارایه نماید.

ساعات کاری دفتر مرکزی: شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی18:30 پنج شنبه از ساعت 9 الی 14 می باشد.

ارائه برتری پیشگامانه در صنعت چاپ و بسته بندی

سبد خرید