images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

قوانین و مقررات

 

سفارش دهنده گرامی لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. مجموعه تعهدی در قبال حذف فاکتور های ثبت شده نخواهد داشت. قبل از ثبت فاکتور و پرداخت نهايي، فايل خود را بررسي نمایید ( به لحاظ طرح، سايز، تعداد لت، مبلغ، نوع محصول، متریال سفارش، یکرو و دورو بودن و ...).
 2. چاپ هنر مدرن در قبال کیفیت و سایز فایل ارسالی سفارش دهنده هیچ مسئولیتی ندارد. سفارش دهنده باید فایل ارسالی خود را از لحاظ کیفیت و رنگ و سایز بررسی نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش خود کند. در صورت ثبت سفارش و عدم تطبیق سایز سفارش با فایل، دفرمه شدن و یا حذف قسمتی از طرح به عهده سفارش دهنده می باشد.
 3. مجاز بودن طرح ارسالي سفارش ( به صورت حضوری و يا اینترنتي ) طبق قوانين وزارت ارشاد اسلامي الزاميست.
 4. اگر سفارشاتي که ممنوعيت چاپي دارند توسط سفارش دهنده ثبت شود و از چشم متصدی کنترل چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) دور بماند و وارد پرسه چاپي شود، اين سفارش ها توسط چاپخانه امحاء خواهد شد و غير از هزينه سفارش، کليه مسئوليت این امر، اعم از جريمه های نقدی و کيفری به عهده سفارش دهنده مي باشد.
 5. ثبت سفارش (به صورت حضوری و یا اینترنتی) در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین چاپ هنرمدرن (طرح و نقش) از سوی سفارش دهنده می باشد.
 6. چاپ هنرمدرن (طرح و نقش) جهت ثبت و ارسال سفارشات به کاربر از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می کند. (جهت مطالعه حریم خصوصی کاربران لطفا اینجا کلیک کنید.)
 7. در صورتیکه امکان تولید هر یک از محصولات چاپی در‏ چاپ هنرمدرن (طرح و نقش) ‏ به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش از سمت سفارش دهنده، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ‏ چاپ هنر مدرن ‏(طرح و نقش) محفوظ است و یا سفارش دهنده می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 8. سفارش دهنده باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست، مسئولیت خرابی و نقص در سفارش به عهده سفارش دهنده می باشد.
 9. در صورت بروز خطا در سفارش، برای اعمال گارانتی سفارش چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، باید محصول به صورت کامل حداکثر ظرف 5 روزکاری به دفتر چاپخانه برگردانده شود. کارشناسان فنی چاپ هنر مدرن (طرح و نقش)، ایراد مطرح شده توسط سفارش دهنده را بررسی و در صورت تایید نسبت به تولید مجدد با دقت و نظارت کامل اقدام می شود. (جهت مطالعه شرایط گارانتی سفارش، لطفا اینجا کلیک کنید.)
 10. با توجه به تنوع نمایش صفحه های نمایشگر (انواع مانیتور، انواع گوشی، انواع تبلت)، صحت رنگ فایل ارسالی سفارش دهنده، براساس کدرنگ فایل، بررسی می شود. جهت رویت رنگ اصلی فایل، کد رنگ ها در دفترچه رنگ استاندارد رویت می شود. اختلاف رنگ تا 20 درصدی فایل با چاپ امری بدیهی و قابل قبول است.
 11. امکان تاخیر تحویل سفارش بنا به حجم سفارشات و تعطیلات رسمی تا 3 روزکاری وجود دارد.
 12. فایل های لایه باز و فایل های با سیستم رنگی RGB شامل گارانتی چاپ نمی باشند. در فایل های لایه باز امکان جا به جایی فونت و به هم ریختگی طرح وجود دارد. همچنین در فایل های با سیستم رنگی RGB امکان تغییر رنگ وجود دارد.
 13. چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های غیر فعال ندارد. چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
 14. مدت اعتبار سفارشات، یکماه از زمان پرداخت سفارش می باشد و در صورت عدم دریافت سفارش پس از زمان مقرر، سفارش تحویل داده شده تلقی می شود و چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) هیچگونه مسئولیتی در قبال سفارشات ندارد.
 15. طریقه تحویل سفارش به روش های پیک، آژانس، وانت و تیپاکس برای سفارش دهنده قابل انتخاب و هزینه ارسال سفارش به عهده سفارش دهنده می باشد. ارسال سفارش با شرکت های حمل و نقل معتبر انجام خواهد شد و مسئولیت تحویل سفارش به صورت سالم به عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود و چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
 16. سفارش دهنده موظف است در محل مشخص شده برای ارسال سفارشات، که خود ثبت ویا اعلام نموده، برای دریافت سفارش حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور سفارش دهنده در محل ثبت شده و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با سفارش دهنده خواهد بود.
 17. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، چاپ هنر مدرن (طرح و نقش) هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

سفارش آنلاین
حریم خصوصی IndoorPrint
قوانین و مقررات OutdoorPrint
راهنمای ارسال فایل
گارانتی محصول
چاپ افست OffsetPrint

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

بانک تجارت
مجتمع بیمارستانی امام خمینی
شرکت کنترل کیفیت هوا
شرکت مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران
شرکت ملی صنایع پتروشیمی
شرکت ملی گاز ایران
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
دانشگاه تهران
شهرداری تهران
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران
وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی
کمیته امداد امام خمینی (ره)
شرکت ارتباطات رایتل
پارس شهاب
افراتاب
اسرام
انتشارات دامیز
پاناسونیک
داروسازی تسنیم
گل پر
پرفیل ویستا بست
پرفیل ABI
پروفیل دکتر وین
مجتمع بوتیا صنعت
پروفیل ایده آل
پروفیل فربد
پروفیل ماژول
چرم مشهد
صنایع غذایی مانا

Main Menu