images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

چاپ روی بوم نقاشی

 چاپ روی بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی گزینه ای بسیار متناسب جهت استفاده در دکوراسیون داخلی می باشد. چاپ بوم  در این مجموعه بصورت دیجیتال، مستقیم بر روی سطح بوم انجام می شود و به شما این امکان را می دهد که بدون محدودیت در طرح ، تعداد رنگ و یا ابعاد از آن برای تزئینات داخلی از قبیل:  چاپ تابلو نفیس ( چاپ عکسهای آتلیه ای و یا عروس و داماد )، انواع تابلو هنری  انواع چاپ پرده شید و غیره استفاده نمایید. لازم به ذکر می باشد که تابلو های بوم تولیدی این شرکت با قابلیت قلم زنی با رنگ روغن و اکریلیک و با ماندگاری رنگ بسیار بالا می باشد.

چاپ بوم بهترین گزینه برای هدیه و یادگاری از طرف شما به کسانی که دوستشان دارید می باشد. چاپ روی بوم نقاشی با سیستم یو وی جت ( UV Jet ) انجام شده و پس از چاپ هیچگونه حلالی ندارد و در محیط های نمناک و یا مرطوب قابل استفاده می باشد.

 

چاپ تابلو بوم چیست؟

تابلو بوم (کنواس)، نوعی پارچه مخصوص نقاشی است که تصاویر زیبا بر روی آن چاپ می گردد. داشتن کلاف و چارچوب، ویژگی ممتاز تابلو بوم بوده که آن را برای نصب در مکان های مختلف مناسب ساخته است. تابلو بوم می تواند همراه با کلاف یا بدون کلاف عرضه شود. در تابلو بوم با کلاف، چارچوب مخصوص در اطراف سطح چاپ شده قرار می گیرد.

 

چاپ بوم نقاشی

چاپ کنواس یا چاپ بوم در چاپ دیجیتال و فضای داخلی، برای نمایش تابلوهای نفیس هنری در  آتلیه ها و گالری‌ها، چاپ عکس‌ها، دکوراسیون داخلی منازل، هتل ها و دفاتر کاری و به طور کلی نمایش نقوش و طرحها در قطع بزرگ و با بهترین کیفیت چاپ و نمایش تصویر به کار می‌رود. چاپ کنواس را معمولا درون یک فریم قرار می دهند. با کشیدن کنواس روی کلاف های چوبی و تنظیم آن، یک صفحه گالری خیلی زیبایی ایجاد می شود. این سبک از به نمایش گذاشتن عکس ها برخلاف شیوه های سنتی جلوه ی خاصی به چاپ روی بوم می دهد.

 

انواع چاپ روی بوم نقاشی

 در مجموعه گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش چاپ پارچه بوم نقاشی تا عرض 3متر و با جوهر یووی قابل ارائه می باشد.

چاپ روی بوم (چاپ کنواس) به دو صورت با کلاف و بدون کلاف صورت می گیرد.

 

چاپ پارچه بوم به دو صورت پایه آب و ضد آب قابل انجام است.

 

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو نقاشی روی بوم در گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش به صورت چاپ روی پارچه کنواس می باشد و سپس روی کلاف چوبی مونتاژ می شود. تولید تابلو بوم نقاشی چاپی به این روش، بسیار با کیفیت و با رزولیشن 300 دی پی آی می باشد. در این مجموعه چاپ با دستگاه مخصوص چاپ بوم نقاشی با جوهر اورجینال انجام می شود که بسیار با دوام می باشد. این جوهرها به درون بوم نفوذ می کنند و سطحی نیستند. همچنین جوهر های مورد استفاده در این مجموعه از نوع یووی UV می باشد که ضد آب بوده و در مقابل نور خورشید مقاوم است و دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد.

 

تابلو چاپی روی بوم در دکوراسیون داخلی

دیوارها در مکان های مختلف، مورد توجه ترین سطوح محسوب می شوند. اشخاص در ورود به فضاهای مختلف، در وهله اول به دیوارها توجه می کنند. بنابراین زیبایی دیوارها در دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه می باشذ. داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا، بدون آراستن و زیباسازی دیوارها، عملا بدون نتیجه است، تابلو بوم ها ابزاری مناسب برای زیباسازی دیوارها هستند. با نصب تابلو متناسب با دکوراسیون داخلی محیط خود، به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود کمک نمایید. تابلوها در ارتفاع دیوارها، در دید افراد تاثیر گذار هستند، داشتن تابلوهای عمودی یا افقی می تواند ارتفاع متفاوتی از دیوار را در دید مخاطب القا کند.

 

چاپ عکس روی بوم نقاشی

باید در نظر داشت تمام عکس ها و خاطرات ما در حافظه کامپیوتر مانده و متاسفانه در زندگی واقعی و اتاق های خود نمی توانیم عکس ها را نمایش دهیم. چاپ تابلو بوم با سبک چاپ دیجیتال به این مشکل پایان می دهد و دوباره عکس ها در اتاق و منزل ما ظاهر می شوند و دکوراسیون خانه ما را تکمیل می کنند. چاپ عکس های دیجیتالی و چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که یک عکس را روی کنواس چاپ کرده و آن را به هدیه ای جذاب تبدیل کند. خصوصا اگر این عکس ها خاطره انگیز باشد و روی بوم با کیفیت چاپ شده باشد

 

چاپ نقاشی روی بوم

این نوع چاپ برای نقاش ها و عکاس های حرفه ای خیلی سودمند است. با کمک گرفتن از چاپ دیجیتال، عکس ها و کارهای خود را بر روی پارچه بوم چاپ کرده و به فروش می رسانند. چاپ روی بوم هم برای افراد معمولی و هم هنرمندها خیلی مزیت دارد و به همین سبب آن را به یک انتخاب پرطرفدار تبدیل کرده است.

 

اندازه تابلو بوم

پارچه های  بوم در هر سایزی قابل سفارش هستند. کلاف های چوبی نیز قابلیت سفارش در ابعاد اختصاصی را دارند و هماهنگی کلاف چوبی با ابعاد چاپ کنواس باعث می شود که دیگر نیازی به قاب تابلو بوم نمی باشد. تابلو بوم به همان شکل به روی دیوار نصب می شود که باعث کاهش هزینه می شود. همانطوری که گفتیم پارچه های بوم در اندازه های مختلفی یافت می شود. مردم معمولا برای دیوار پشت شومینه و جاهای دیگر خانه از تابلو بوم استفاده می کنند و دکوراسیون داخلی محیط خود را تکمیل می کنند.

 

 تابلو بوم ها برای هدیه دادن فوق العاده هستند

اگر به دنبال هدیه خاصی برای افراد هستید، ما به شما خرید تابلو بوم را پیشنهاد می کنیم. تابلو بوم علاوه بر زیباسازی دکوراسیون داخلی، هدیه ای بسیار زیبا و ماندگاراست. می توانید تصاویر عزیزانتان را روی تابلو بوم درج کرده و به آن ها هدیه دهید.

 

تابلو بوم نقاشی دیجیتال (تبدیل عکس به نقاشی روی بوم نقاشی)

نقاشی دیجیتال یک شکل هنری نسبتاً جدید است، در واقع همان کشیدن یک تصویر به صورت ضربه ای با قلم می باشد، البته با این تفاوت که بوم و ابزارهای نقاشی همه دیجیتالی هستند.ابزار مناسب برای این کار یک رایانه، یک تبلت گرافیکی و نرم افزار است. این نرم افزار از تکنیک های نقاشی و طراحی با قلم گرافیکی برای ایجاد نقاشی های دو بعدی انجام می شود. نقاشی دیجیتال، هنرمندان را قادر می‌سازد تا تکنیک‌ها و رنگ‌های مختلف را به راحتی آزمایش کنند، زیرا استفاده از لایه‌ها، عملکرد لغو، و ذخیره فایل‌ها، آن را به یک فرآیند کاری منعطف  تبدیل می‌کند. این تکنیک نه تنها در زمان بلکه در مواد نیز باعث صرفه جویی می شود و در عین حال آزادی بیشتری برای خلق کردن به هنرمند می دهد. استفاده ازاین تکنیک به ویژه دراستودیوهای تولید فیلم و تلویزیون، رایج است. در نقاشی سنتی روی سطحی مانند بوم یا کاغذ نقاشی می‌شود ولی درنقاشی دیجیتال روی صفحه نمایش نقاشی می‌شود، این یک تفاوت بزرگ است زیرا بین نوک قلم و حسگر صفحه فاصله وجود دارد. در نقاشی سنتی، داشتن سه پایه، پالت، مکانی برای قرار دادن قلم مو، آب برای تمیز کردن برس ها، پارچه های نقاشی و... رایج است، در حالی که برای نقاشی دیجیتال تنها چیزی که نیاز است یک تبلت است که اغلب به اندازه کافی کوچک است. امروزه نقاشی دیجیتال نه تنها به تقلید از سبک های هنری سنتی بلکه به طور کامل به تکنیک جداگانه تبدیل شده است.

انواع تابلو بوم نقاشی دیجیتال به شرح زیر می باشند:

 

تابلو بوم نقاشی در دکوراسیون داخلی چه نقشی دارد؟

دیوارها در مکان های مختلف، از مورد توجه ترین سطوح به حساب می آیند. زیبایی آنها در دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه است. داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا بدون آراستن و زیباسازی دیوارها عملا بدون نتیجه است. تابلو بوم ها ابزاری مناسب برای زیباسازی دیوارها هستند. تابلوهای عمودی یا افقی می تواند ارتفاع متفاوتی از دیوار را در چشم مخاطب القا کند.

 

چاپ روی تابلو بوم چگونه است؟

برای چاپ تصاویر روی کنواس از دستگاه های چاپ دیجیتال بهره گرفته می شود. از آنجایی که تابلو برای دید از نزدیک مورد استفاده قرار می گیرد، داشتن رزولیشن بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو بایستی با دستگاه های چاپ فضای داخلی عملیات چاپ را انجام داد تا بتوان زیبایی مورد نظر را بدست آورده و مخاطبان از دیدن تابلوها بر روی دیوارها لذت ببرند. حال آن که می توان تصویر و نمای کلی را در چند بخش در کنار هم بوسیله تابلو بوم های چند تکه ایجاد کرد.

 

کاربرد تابلو بوم ها چیست؟

از جمله موارد استفاده از تابلو بوم، می توان به چاپ تصاویر مختلف اشاره کرد. این تصاویر می تواند تصاویر مناظر و طرح های مختلف سنتی، فشن، کلاسیک، طبیعت،... و یا تصاویر پیشنهادی خود شما باشد. برای مناسبت های مختلف می توانید تابلو بوم هدیه دهید، جشن ها، کادو تولد، ولنتاین، دید و بازدید از دوستان و ... می توانید با درج تصاویر منحصر به فرد بر روی بوم، خاطره ای ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد کنید که مخاطبان با دیدن این هدایا همواره به فکر شما می افتند. کاربرد تابلو های بوم به صورت زیر می باشد:

 

جهت چاپ سفارشي بوم نقاشي مي توانيد از گالري تصاوير و گالري هنري بازديد كرده و تصوير مورد نظر خود را انتخاب كنيد. آلبوم تصاویر گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (چاپ هنر مدرن) در غالب Collection 2022 در مجموعه ای زیبا و جامع گردآوری شده است که برای مشاهده روی لینک آلبوم تصاویر کلیک نمایید. همچنین شما می توانید هر تصویر و یا متن انتخابی خود را برای چاپ ارسال نمایید.

دانلود کالکشن 2022

 تابلو بوم نقاشی و بک لایت چاپ عکس چهره روی بوم نقاشی  چاپ عکس آتلیه روی بوم نقاشی  چاپ عکس عروس و داماد روی بوم نقاشی  چاپ تابلو بوم خط ونقاشی  تابلو بوم خط و نقاشی  تابلو خط نقاشی  چاپ تابلو بوم طرح قاجار  چاپ تابلو طرح قاجار  فروش تابلو بوم نقاشی خط  چاپ روی بوم نقاشی  چاپ بر روی بوم نقاشی  چاپ روی کنواس  چاپ روی کانواس  چاپ عکس روی کنواس  چاپ عکس عروس داماد روی کنواس  فروش تابلو بوم نقاشی  فروش تابلو بوم نقاشی مدرن  تابلو بوم مدرن  چاپ تابلو بوم مدرن  چاپ نقاشی مدرن  فروش تابلوهای مدرن  فروش تابلو های بوم  فروش تابلو بوم کلاسیک  چاپ تابلو نقاشی لاکچری  چاپ تابلو نقاشی سلطنتی  چاپ بوم نقاشی طبیعی  فروش تابلوهای بوم لاکچری  فروش تابلو بوم رنگ روغن  چاپ تابلو نقاشی رنگ روغن  چاپ تابلو نقاش آبرنگی  چاپ تابلو نقاشان معروف فروش تابلو رنگ روغن  فروش تابلو آبرنگ  چاپ روی بوم  چاپ بوم نقاشی

 چاپ روی بوم نقاشی  پلات روی بوم نقاشی  چاپ بوم  چاپ کنواس  چاپ روی پارچه نقاشی  چاپ تابلو نقاشی  سفارش تابلو نقاشی  خرید تابلو تابلو نقاشی  تابلو نقاشی معروف  آلبوم نقاشی  چاپ بوم نقاشی ضد آب  سفارش چاپ روی بوم نقاشی  چاپ عکس روی بوم نقاشی چاپ عکس روی بوم  چاپ تصویر روی بوم  چاپ تصویر روی بوم نقاشی  چاپ عکس روی پارچه  چاپ تابلو نور  چاپ تابلو بک لایت  فروش تابلو نور فروش تابلو بک لایت  چاپ پارچه  چاپ روی پارچه مات  تابلو بک لایت MDF تابلو نور MDF چاپ تابلو لایت باکس MDF چاپ روی بوم نقاشی  چاپ بوم نقاشی  چاپ روی بوم نقاشی با ماندگاری 10 ساله  چاپ کنواس  فروش تابلو نقاشی  فروش تابلوهای دکوراتیو  فروش تابلو نور دکوراتیو چاپ روی بوم نقاشی  چاپ کنواس  چاپ بک لایت  چاپ روی پارچه  چاپ تابلو نقاشی  تابلوهای دکوراتیو مدرن  تابلوهای نقاشی مدرن  تابلو نور MDF  تابلو بک لایت  چاپ کنواس

 


مقالات مرتبط:

تابلو بوم نقاشی

ثبت لحظات به یادماندنی بر روی تابلو های بوم نقاشی

تابلو بوم نقاشی دیجیتال پرتره
تابلو بوم نقاشی دیجیتال نوزاد و کودک
تابلو بوم نقاشی دیجیتال حیوانات خانگی (پت)
تابلو بوم نقاشی دیجیتال مناسبتی
چاپ تابلو بوم نقاشی
آلبوم تصاویر

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

Main Menu