images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

چاپ روی بوم نقاشی

تابلو بوم نقاشی دیجیتال (تبدیل عکس به نقاشی روی بوم نقاشی)

نقاشی دیجیتال یک شکل هنری نسبتاً جدید است، در واقع همان کشیدن یک تصویر به صورت ضربه ای با قلم می باشد، البته با این تفاوت که بوم و ابزارهای نقاشی همه دیجیتالی هستند.ابزار مناسب برای این کار یک رایانه، یک تبلت گرافیکی و نرم افزار است. این نرم افزار از تکنیک های نقاشی و طراحی با قلم گرافیکی برای ایجاد نقاشی های دو بعدی انجام می شود. نقاشی دیجیتال، هنرمندان را قادر می‌سازد تا تکنیک‌ها و رنگ‌های مختلف را به راحتی آزمایش کنند، زیرا استفاده از لایه‌ها، عملکرد لغو، و ذخیره فایل‌ها، آن را به یک فرآیند کاری منعطف  تبدیل می‌کند. این تکنیک نه تنها در زمان بلکه در مواد نیز باعث صرفه جویی می شود و در عین حال آزادی بیشتری برای خلق کردن به هنرمند می دهد. استفاده ازاین تکنیک به ویژه دراستودیوهای تولید فیلم و تلویزیون، رایج است. در نقاشی سنتی روی سطحی مانند بوم یا کاغذ نقاشی می‌شود ولی درنقاشی دیجیتال روی صفحه نمایش نقاشی می‌شود، این یک تفاوت بزرگ است زیرا بین نوک قلم و حسگر صفحه فاصله وجود دارد. در نقاشی سنتی، داشتن سه پایه، پالت، مکانی برای قرار دادن قلم مو، آب برای تمیز کردن برس ها، پارچه های نقاشی و... رایج است، در حالی که برای نقاشی دیجیتال تنها چیزی که نیاز است یک تبلت است که اغلب به اندازه کافی کوچک است. امروزه نقاشی دیجیتال نه تنها به تقلید از سبک های هنری سنتی بلکه به طور کامل به تکنیک جداگانه تبدیل شده است.

 

 

   لحظات شاد خودتو تبدیل به اثر هنری کن و برای همیشه در زمان ثبتش کن  

 

اگر به دنبال هدیه خاصی برای افراد هستید ما به شما خرید تابلو بوم را پیشنهاد می دهیم. تابلو بوم علاوه بر زیباسازی دکوراسیون داخلی، هدیه مناسب محسوب شده که با قیمت مناسب، یک هدیه بسیار زیبا و ماندگار برای عزیزانتان است. دلیل این امر واضح است، زیرا از طرفی بوم ارزان و روشی چاپی مقرون به صرفه محسوب می شود و از طرف دیگر هدیه ماندگاری را برای مخاطبان تهیه کرده اید. از لحاظ زیبایی و طرح های انتخابی برای تابلو بوم بی همتا است. ما در مجموعه طرح و نقش با استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای موجود و با استفاده از تکنیک‌های خلاقانه، عکس چهره افراد، منظره، حیوانات خانگی و... را به نقاشی‌های پرتره فوق‌العاده و شاهکارهای هنری مانند نقاشی دیجیتال تبدیل می کنیم.

 

   ثبت لحظات به یادماندنی بر روی بوم های نقاشی  

 

حتما شنیده اید که می گویند یک عکس ارزش هزار کلمه دارد، پس چرا عکس مورد علاقه خود را به یک اثر هنری جاودانه تبدیل نکنید؟ روشی شگفت انگیز برای ثبت لحظه ای به یادماندنی در زمان، و یادمانی همیشگی برای خود و دوستان خود. گاهی اوقات بیان شفاهی احساساتی که در زمانی خاص داشته اید بسیار دشوار می باشد، اما تابلو های نقاشی دیجیتال می توانند به شما کمک کنند تا آن احساس را به تصویر بکشید.

 

تابلو بوم نقاشی دیجیتال پرتره

به طور معمول، نقاشی پرتره، تصویری از چهره یک فرد است که با دست نقاشی می شود، جایی که فرد و حالت چهره و شخصیت او قابل مشاهده است. یک نقاشی پرتره هنرمندانه از عکس پرتره مورد نظر خود با سبک های نقاشی رنگ روغن، آبرنگ، زغال چوب یا سبک های دیگر دریافت کنید. برای ثبت سفارش خود کافیست عکس مورد نظر خود را برایمان ارسال کنید تا ما آن را در سبک های مختلف نقاشی آماده سازی کرده و تصویر پرتره شما تبدیل به اثر هنری ماندگار  بر روی تابلو بوم نقاشی شود. شما می توانید سبک نقاشی پرتره خود را در گالری های ما انتخاب کرده و اثر هنری خود را دریافت کنید.

 

 

نقاشی دیجیتال امین حیایی نقاشی دیجیتال نقاشی دیجیتال نیکی کریمی نقاشی دیجیتال مراسم عروسی
طراحی نقاشی دیجیتال طراحی دیجیتالی تابلو نقاشی دیجیتال تابلو بوم دیجیتالی
تابلو نقاشی تابلو بوم نقاشی دیجیتال بوم نقاشی ساخت تابلو نقاشی دیجیتال

 

 

 

تابلو بوم نقاشی دیجیتال کودک و نوزاد

عکس کودک و نوزاد خود را به یک تابلو بوم نقاشی هنری جاودانه و بی نظیر تبدیل کنید. در این مجموعه با کمک بهترین متخصصین در نقاشی کودکان و نوزادان پروسه تولید اثر هنری با سبک های نقاشی رنگ روغن، آبرنگ، زغال چوب یا سبک های دیگر دریافت کنید.

 

 

تابلو بوم نقاشی های دیجیتال پرتره حیوان خانگی

حیوانات خانگی خود را به یک اثر هنری ارزشمند و با کیفیت تبدیل کنید. ما در ایجاد آثار هنری برای سگ، گربه، پرنده و یا هر حیوان خانگی که مورد علاقه شماست تخصص داریم. تابلو نقاشی پرتره از حیوان مورد علاقه شما، می تواند به روشهای مختلف هدیه داده شود. پرتره های سفارشی حیوانات خانگی نه تنها هدایای شگفت انگیزی را برای افراد با هر سنی را ایجاد می کند، بلکه روشی برای ثبت خاطرات، تزئین خانه و یادبود یک حیوان خانگی محبوب خانواده است. با یک پرتره سفارشی زیبای حیوان خانگی روی بوم، می توانید جاودانگی و بی نظیر بودن را به ارمغان آورید. در مجموعه چاپ و تبلیغات طرح و نقش با استفاده از بروزترین نرم افزار ها و ابزار های مدرن، عکس حیوانات خانگی شما را به سبک های آبرنگ، رنگ روغن، نقاشی زغالی و مداد و سبک های مختلف نقاشی، تبدیل به اثر هنری تابلو نقاشی روی بوم خواهد کرد.

 

 

خاطره های زیبا ...!

احتمالا یک عکس خنده دار مورد علاقه داری، میدونی! اون عکس که هر وقت بهش نگاه می کنی خندت می گیره؟! خب، معلومه دیدن تصاویر خوشآیند روحیه و احساسات ما رو تکون میده، حتی می تونه ما رو شادتر و افراد مثبت تری کنه. درسته! یه اثر هنری ماندگار شخصی پر احساس، می تونه پیامی قدرتمند رو منتقل کنه، به عنوان یک یادآوری معنا دار عمل کنه، یا حتی در مواقعی که بهش نیاز داریم، الهام بخش و تشویق کننده باشه. اگر می خوای یه اثر هنری شخصی جذاب رو به تصویر بکشی، یه عکس شاد به یاد ماندنی رو به نقاشی تبدیل کن. با کمک ابزار های مدرن این مجموعه، عکس دلخواه خودتو به یه اثر هنری ماندگار تبدیل کن. اگر دنبال راهی نو و خلاقانه برای ابراز احترام، علاقه و یا خرید هدیه ای خاص برای فرد یا دوستی هستی، حتما تابلو نقاشی دیجیتال هنری رو در نظر داشته باش.

 

 

تابلو بوم نقاشی دیجیتال منظره، انتزاع، و نقاشی های دیگر

عکس های مناظر و متنوع خود را به یک تابلو بوم نقاشی هنری جاودانه و بی نظیر تبدیل کنید. در این مجموعه با کمک بهترین متخصصین درزمینه نقاشی طبیعت و منظره، پروسه تولید اثر هنری با سبک های نقاشی رنگ روغن، آبرنگ، زغال چوب یا سبک های دیگر دریافت کنید.

 

نقاشی دیجیتال تخته جمشید نقاشی دیجیتال برج ایفل نقاشی دیجیتال طبیعت نقاشی دیجیتال کوه دماوند
نقاشی دیجیتال میدان آزادی طراحی دیجیتال منظره نقاشی دیجیتال متل قو طراحی دیجیتال فانوس دریایی
نقاشی دیجیتال مسجد جامع اصفهان نقاشی دیجیتال جزایر باله نقاشی دیجیتال شاهچراغ شیراز نقاشی دیجیتال کاخ سعدآباد

 

چه مدت طول می کشد تا یک عکس تبدیل به نقاشی دیجیتال روی بوم نقاشی شود؟

زمان آماده سازه طرح و تابلو بوم نقاشی بین 3 تا 5 روز کاری می باشد که بستگی به سایز تابلو بوم نقاشی و انتخاب سبک نقاشی مورد نظر جهت طراحی نقاشی دیجیتال متغییر است.

 

با انتخاب عکس مورد نظر خود و تماس با کارشناسان ما از امروز شروع کنید

برای سفارش تابلو بوم نقاشی دیجیتال خود آماده هستید؟ گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش راه حلی ساده دارد. ما می توانیم با استفاده از ابزار های مدرن و افراد متخصص در زمینه نقاشی دیجیتال، در زمینه ساخت اثر هنری شخصی شما کمک کنیم. به راحتی با انتخاب سبک نقاشی که می خواهید و ارسال عکس مورد نظر خود، نقاشی دیجیتال هنر خود را دریافت کنید. به همین راحتی! نمونه طرح های نقاشی ما را جهت انتخاب سبک نقاشی مورد نظر خود ملاحظه کرده و پس از انتخاب سبک مورد نظر خود، به همراه اصلاحاتی که مورد نظرتان، به کارشناسان ما اعلام کنید. اما نگران نباشید، ما به شما کمک می کنیم تا سبک نقاشی را انتخاب کنید که با تصویر مورد نظر شما هماهنگ باشد. شما می توانید اصلاحات مورد نظر خود را پس از طراحی نقاشی دیجیتال نیز اعلام کنید تا مطمئن شوید که محصول نهایی با سلیقه شما مطابقت دارد. امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نقاشی دیجیتال مورد نظرتان را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

دانلود کالکشن 2022

 تابلو بوم نقاشی و بک لایت چاپ عکس چهره روی بوم نقاشی  چاپ عکس آتلیه روی بوم نقاشی  چاپ عکس عروس و داماد روی بوم نقاشی  چاپ تابلو بوم خط ونقاشی  تابلو بوم خط و نقاشی  تابلو خط نقاشی  چاپ تابلو بوم طرح قاجار  چاپ تابلو طرح قاجار  فروش تابلو بوم نقاشی خط  چاپ روی بوم نقاشی  چاپ بر روی بوم نقاشی  چاپ روی کنواس  چاپ روی کانواس  چاپ عکس روی کنواس  چاپ عکس عروس داماد روی کنواس  فروش تابلو بوم نقاشی  فروش تابلو بوم نقاشی مدرن  تابلو بوم مدرن  چاپ تابلو بوم مدرن  چاپ نقاشی مدرن  فروش تابلوهای مدرن  فروش تابلو های بوم  فروش تابلو بوم کلاسیک  چاپ تابلو نقاشی لاکچری  چاپ تابلو نقاشی سلطنتی  چاپ بوم نقاشی طبیعی  فروش تابلوهای بوم لاکچری  فروش تابلو بوم رنگ روغن  چاپ تابلو نقاشی رنگ روغن  چاپ تابلو نقاش آبرنگی  چاپ تابلو نقاشان معروف فروش تابلو رنگ روغن  فروش تابلو آبرنگ  چاپ روی بوم  چاپ بوم نقاشی

 چاپ روی بوم نقاشی  پلات روی بوم نقاشی  چاپ بوم  چاپ کنواس  چاپ روی پارچه نقاشی  چاپ تابلو نقاشی  سفارش تابلو نقاشی  خرید تابلو تابلو نقاشی  تابلو نقاشی معروف  آلبوم نقاشی  چاپ بوم نقاشی ضد آب  سفارش چاپ روی بوم نقاشی  چاپ عکس روی بوم نقاشی چاپ عکس روی بوم  چاپ تصویر روی بوم  چاپ تصویر روی بوم نقاشی  چاپ عکس روی پارچه  چاپ تابلو نور  چاپ تابلو بک لایت  فروش تابلو نور فروش تابلو بک لایت  چاپ پارچه  چاپ روی پارچه مات  تابلو بک لایت MDF تابلو نور MDF چاپ تابلو لایت باکس MDF چاپ روی بوم نقاشی  چاپ بوم نقاشی  چاپ روی بوم نقاشی با ماندگاری 10 ساله  چاپ کنواس  فروش تابلو نقاشی  فروش تابلوهای دکوراتیو  فروش تابلو نور دکوراتیو چاپ روی بوم نقاشی  چاپ کنواس  چاپ بک لایت  چاپ روی پارچه  چاپ تابلو نقاشی  تابلوهای دکوراتیو مدرن  تابلوهای نقاشی مدرن  تابلو نور MDF  تابلو بک لایت  چاپ کنواس

 


مقالات مرتبط:

فهرست مقالات

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

 

Main Menu