images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

چاپ پرده لوردراپه

 چاپ اختصاصی پرده لوردراپه

این پرده ها از تعدادی پره عمودی که در یک ریل آلومینیومی بطور منظم قرار گرفتند، تشکیل می گردد که به دلیل قیمت پایین ،قابلیت نصب سریع و عمر طولانی، مورد استفاده فراوانی در ادارات، رستوران ها و بسیاری از مراکز تجاری قرار گرفته اند. معمولا پره های پرده لوردراپه در طرح های متفاوتی همچون ترمه، جناغی، گلدار،کوبیسم، طرح چوب و تصویری با بیش از 1000 طرح و رنگ محتلفی تولید می شوند از این رو می توان به راحتی بین این پرده ها و مبلمان یا هر دکوراسیون داخلی ، تناسب ایجاد نمود.

نوع تصویری پرده های لوردراپه (فتودراپه) امکان چاپ لوگو و تصاویر بصورت یکرو (جهت نصب بر روی پنجره ها) و دورو (در مکان هایی که بازتابش نور در پشت پرده وجود ندارد) را بدون هیچگونه محدودیت سایز دارند لذا انتخاب طرح با انتخاب از روی آلبوم های مربوط (اتاق کودک، طبیعت، مواد غذایی، نوشیدنی، ورزشی و ...) و یا با ارائه طرح های دلخواه شما، به راحتی صورت می گیرد.

 ویژگی های پرده لوردراپه :

  1. این پرده ها به دلیل استفاده از مواد بسیار باکیفیت 100% قابل شستشو بوده و مقاومت بالایی در برابر تابش نور آفتاب، رطوبت و پارگی دارند.
  2. از تنوع رنگ و طرح بالایی برخوردارند.
  3. قابلیت نصب در کوتاهترین زمان را داشته و هزینه اجرایی پایینی دارند.
  4. امکان چاپ تصاویر افراد، عروس و داماد، کودکان، مناظر طبیعی و تاریخی، انواع آرم و لوگوی شرکت ها و بسیاری از طرح های دیگر بر روی این پرده ها وجود دارد.
  5. قیمت بسیار مناسب (این نوع پرده در انواع ساده از ارزانترین عناصر دکوراتیو به شمار می آید تا جاییکه می توان از آن جهت جداسازی بخش ها و یا تقسیم فضا همانند پارتیشن استفاده می نمایند)

جهت چاپ پرده لوردراپه مي توانيد از گالري تصاوير و گالري هنري بازديد كرده و تصوير مورد نظر خود را انتخاب كنيد. آلبوم تصاویر چاپ هنر مدرن در غالب Collection 2021 در مجموعه ای زیبا و جامع گردآوری شده است که برای مشاهده روی لینک آلبوم تصاویر کلیک نمایید.

New Collection 2021

 

 

 

پرده شید و لوردراپه چاپ عکس آتلیه ای روی پرده شید  چاپ عکس عروس داماد روی پرد شید  چاپ عکس بر روی پارچه  چاپ عکس چهره بر روی پارچه و پرده  چاپ پرده شید تصویری  چاپ عکس بر روی پرده شید  چاپ عکس دلخواه بر روی پرده چاپ عکس بر روی پرده لوردراپه  چاپ پرده شید تصویری  چاپ پرده  چاپ روی پارچه  چاپ پرده شید  چاپ بر روی پرده شید  سفارش چاپ پرده  سفارش چاپ پرده لوردراپه  چاپ روی پرده  چاپ عکس روی پرده  چاپ عکس منظره روی پرده شید چاپ عکس منظره روی پرده لوردراپه  پرده لوردراپه تصویری  پرده شید تصویری فروش فروش پرده لوردراپه تصویری  چاپ عکس چهره روی پرده شید  چاپ عکس چهره روی پرده لوردراپه


مقالات مرتبط : 

 

دکوراسیون داخلی

نگاهی نو به زندگی

sv1
sv2
sv2
sv2
sv2
sv3

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

Main Menu