images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

چاپ استیکر و برش کاتر پلاتر

چاپ استیکر و برش کاتر پلاتر

وینیل یا استیکر متریالی پشت چسبدار و نازک از جنس PVC است، ضد آب بودن و مقاومت بالا در برابر پارگی، فرم برچسبی و نصب راحت بر روی سطوح مختلف، استفاده از این متریال را در تبلیغات، دکوراتیو و کارهای تزئینی افزایش داده است. کاربرد تبلیغی استیکر کاتر پلاتر برای نمایش آرم و نشان تجاری، لوگو و دیگر اطلاعات و خدمات فروش یک محصول است که روی دیوارها و سطوح شیشه‌ای ویترین‌ فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، داخل شیشه خودروها، ماشین‌های پخش محصول، نمایشگاه‌ها، پاساژها و مراکز تجاری به کار می‌رود. کاربرد تزئینی برش استیکر به صورت خاص در دکوراسیون فضاهای اداری، غرفه‌های نمایشگاهی، استیکر دیواری و کاغذ دیواری اتاق‌های نشیمن، آشپزخانه، اتاق‌خواب و ... است. در برش وینیل از دونوع برش ساده دیجیتالی و برش نیم تیغ با سرعت و دقت بالا استفاده می‌شود.

 

چاپ استیکر با برش کاتر پلاتر

چاپ استیکر با برش (کاتر دوربر) برای نمایش بهتر و محسوس تر پروژه های تبلیغاتی استفاده می شود. گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش، چاپ استیکر به روش نیم تیغ را با ماشین آلات مدرن با بهترین کیفیت انجام می دهد.

چاپ استیکر (وینیل) زمینه سفید با برش همزمان، کاربردهای مختلفی دارد و در جاهای مختلفی می توان از آن استفاده نمود مانند صنایع غذایی، دارویی، شوینده ها، شیشه فروشگاه ها، صنایع چوب و ... . چاپ و برش برچسب زمینه سفید برای جاهایی استفاده می شود که نخواهیم رنگ پشت زمینه را داشته باشیم و شارپ بودن چاپ مد نظر ما باشد. شما به راحتی می توانید لوگوی خودتان یا محصولات خودتان را روی استیکر چاپ نمایید و با برش دور تا دور آن به شکل دلخواه، آن را روی شیشه، چوب، فلز، دیوار، بطری، قوطی یا هر جایی که مد نظرتان است بچسبانید. همچنین چاپ و برش استیکر سفید در سایز ها و شکل های متفاوت به طراحان و صاحبان صنایع این امکان را می دهد که محصول خود را قبل از تولید انبوه در تیراژ های پایین، تولید یا نمونه های اولیه محصول خود را مشاهده کنند.

 

نحوه آماده سازی فایل برای چاپ و برش استیکر

برای چاپ و برش استیکر بایستی دو فایل مختلف برای ما ارسال نمایید. اگر طراحی خود را در نرم افزار فتوشاپ انجام داده اید آن به یک نرم افزار برداری منتقل نمایید و در آنجا خط برش مد نظر خود را مشخص فرمایید. در نظر داشته باشيد بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.
از ديگر مزايای چاپ و برش استیکر به صورت همزمان ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش مي خورد و كاغذ پشت استيكرها سالم مي باشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری مي گردد. اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري مي كند.

 

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش با بيش از 18 سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، چاپ استیکر (چاپ وینیل) را به صورت کاملا تخصصی (با نظارت فایل قبل از چاپ، نظارت در زمان چاپ، تولید و نصب) انجام می دهد. این مجموعه با تکیه بر افراد متخصص و ماشین آلات مدرن و سیستم های مدیریت رنگ، مجموعه ای است که توانایی تولید و چاپ استیکر (چاپ وینیل) با بهترین کیفیت را دارا می باشد.

 

 

چاپ استیکر ومش چاپ روی بدنه ماشین، چاپ استیکر روی ماشین، چاپ استیکر روی شیشه، چاپ استیکر و مش روی شیشه، چاپ استیکر روی شیشه فروشگاه، چاپ استیکر روی ایسوزو، چاپ استیکر روی کامیون و اتوبوس، چاپ استیکر روی یخچال، چاپ لیبل روی ماشین، چاپ لیبل روی یخچال، چاپ استیکر روی کرکره مغازه، چاپ وینیل روی ماشین، چاپ وینیل روی یخچال، چاپ استیکر روی پله برقی،  چاپ لیبل پله برقی، چاپ روی پله برقی، چاپ استیکر روی ماشین پخش، چاپ استیکر داروخانه، چاپ روی بدنه خاور چاپ روی بدنه نیسان، چاپ روی بدنه خودرو، برچسب شبرنگ، روزرنگ، ماشین فست فود، ماشین بیرون بر، چاپ روی زمین، چاپ روی کف زمین، کاتر پلاتر، برش استیکر با دستگاه، لیبل، لیبل با برش، نصب استیکر، استیکر قطار، استیکر مترو، چاپ روی شیشه مغازه، چاپ روی شیشه فروشگاه

 


مقالات مرتبط:

چاپ

ترسیم رویاهای خلاقانه شما

چاپ دیجیتال
چاپ فضای داخلی IndoorPrint
چاپ فضای خارجی OutdoorPrint
چاپ جهت سازه های نمایشگاهی
چاپ استیکر
چاپ افست OffsetPrint

فهرست مقالات منتخب

 

  مشاوره، طراحی

  دیجیتال مارکتینگ 

چاپ   سازه های نمایشگاهی   دکوراسیون داخلی   آموزش و مهارت

جهت دیدن فهرست کامل مقالات اینجا کلیک کنید.

 

Main Menu