images/Logo/Honare-Modern-293x280pix.png

گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش
English
فارسی

    

آموزش فتوشاپ برای مبتدیان

آموزش فتوشاپ برای مبتدیان

تلگرام  اینستاگرام  جامعه مجازی  تبلیغات  تابلو  دکوراسیون  دکوراتیو  تابلو دکوراتیو  دکوراسیون داخلی  طراحی  فتوشاپ 

آموزش فتوشاپ برای مبتدیان

1. برترین ویژگی های جدید Adobe Photoshop 2022

قبلاً با فتوشاپ آشنا هستید و فقط می خواهید بدانید که چه ویژگی های جدیدی در آخرین نسخه نرم افزار اضافه شده است؟ مدل اشتراک Adobe ممکن است راه گرانی برای دسترسی به نرم افزار به نظر برسد، اما یکی از مزایای آن این است که همیشه به آخرین نسخه نرم افزار دسترسی دارید. آخرین به روز رسانی فتوشاپ شامل چندین رفع اشکال، Object Finder (ارتقای ابزار Quick Selection)، فیلترهای عصبی و ویژگی Mask All Objects است. ژسوس رامیرز به طور خلاصه این ویژگی های جدید و موارد دیگر را در کمتر از 10 دقیقه در این آموزش کاربردی فتوشاپ در آخرین نسخه ارائه می کند. برای جزئیات بیشتر در مورد نرم افزار به بررسی فتوشاپ 2022 مراجعه کنید.

./آموزش فتوشاپ برای مبتدیان_files/frame.html

2. آموزش فتوشاپ برای مبتدیان

 ما آموزش جامعی را برای افراد مبتدی و بدون دانش فتوشاپ، عکاسی یا طراحی ارائه می دهیم. در یک ویدیوی سه ساعته، تمام اصول اولیه را بررسی می کنیم. آیا آن سطح از صبر را ندارید؟ مشکلی نیست اگر نمی‌خواهید سه ساعت دانش فتوشاپ را به طور همزمان مصرف کنید (و ما شما را سرزنش نمی‌کنیم)، این ویدیو یک لیست زمان‌بندی مفید در کادر توضیحات دارد، بنابراین می‌توانید به بخش مورد نظر در آموزش بروید و راه خود را از طریق آن در مراحل انجام دهید.

3. آموزش فتوشاپ در 5 دقیقه: آموزش مبتدی

 آموزش های کوتاه و شیرین فتوشاپ زیادی برای مبتدیان وجود دارد و دراین یکی از موارد مورد علاقه ما است. فقط در پنج دقیقه، ما شما را از طریق ابزارهای اصلی و رابط راهنمایی می‌کند و به شما ایده خوبی از این نرم‌افزار می‌دهیم.

4.آموزش فتوشاپ زنی که گل در دست دارد

بخشی از مجموعه آموزش های فتوشاپ که توسط خود Adobe تولید شده است، Get to Know Photoshop ابزارها و تکنیک های اولیه نرم افزار را به شما آموزش می دهد. شما با محل کار آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه تصاویر خود را باز و ذخیره کنید، بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنید و اشتباهات را خنثی کنید.

اموزش فتوشاپ

5. آموزش فتوشاپ در iPad برای مبتدیان

چند سالی از جهش فتوشاپ به آی‌پد می‌گذرد و مانند نسخه دسکتاپ اپلیکیشن پرچم‌دار Adobe، این نرم‌افزار دائما در حال پیشرفت است. این آموزش در سایت ما یک پرایمر عالی را با نمایش گام به گام نحوه استفاده از PS در تبلت اپل ارائه می دهد. تنها در نیم ساعت یاد می گیرید که چگونه لایه ها را جابجا کنید، از ابزارهای رنگ آمیزی، ایجاد ماسک های برش و موارد دیگر با مداد اپل خود استفاده کنید.

6. چگونه اندازه یک تصویر را تغییر دهیم

 تغییر اندازه تصویر احتمالاً یکی از ضروری ترین کارهای اساسی است که شما می خواهید به عنوان یک مبتدی انجام دهید، و در اینجا یکی از بهترین آموزش های فتوشاپ برای توضیح این فرآیند وجود دارد. نحوه تغییر اندازه یک تصویر در فتوشاپ به شما می آموزد که چگونه اندازه بوم را تغییر دهید، از تزئینات و موارد دیگر استفاده کنید، همه اینها بدون افت کیفیت تصویر زیاد.

کار با فتوشاپ

7. نحوه کار با لایه ها

لایه ها یکی از آن مفاهیم اساسی است که برای به دست آوردن ذهن خود به آن نیاز دارید، و در اینجا یکی دیگر از آموزش های فتوشاپ خود Adobe است که شما را با اصول اولیه آشنا می کنیم. نحوه کار با لایه ها به شما می آموزد که لایه ها چیست و چگونه از پنل لایه ها استفاده کنید، چگونه محتویات یک لایه را تغییر اندازه دهید و چگونه تصاویر را به یک فایل لایه ای اضافه کنید.

نحوه استفاده از فتوشاپ

8. نحوه تنظیم کیفیت تصویر

 نحوه تنظیم کیفیت تصویر را با مختصرترین آموزش فتوشاپ کشف کنید. این سری از چهار ویدیو به شما آموزش می دهد تا روشنایی و رنگ را افزایش دهید و کیفیت تصاویر خود را در فتوشاپ بهبود بخشید.

اموزش کار با فتوشاپ

9. عکس جاده با تعدادی تابلو نئون هتل

برخی از آموزش‌های فتوشاپ به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های حیاتی را به سرعت و به آسانی به دست آورید، و در اینجا یک مثال عالی آورده شده است. نحوه انتخاب نحوه ایجاد یک انتخاب، کار با ابزارهای انتخاب و تنظیم دقیق لبه های یک انتخاب را نشان می دهد.

فتوشاپ

10. نحوه روتوش تصاویر

نحوه روتوش تصاویر سه گانه آموزش فتوشاپ به صورت ویدیویی است. آنها شما را با نحوه حذف اشیاء ناخواسته، اضافه کردن اشیا با شبیه سازی، و رفع سایر نواقص در تصاویر خود با ابزارهای روتوش در فتوشاپ راهنمایی می کنند.

برنامه ی فتوشاپ

11. نحوه اضافه کردن متن و اشکال 

 این مجموعه از چهار آموزش فتوشاپ نحوه اضافه کردن متن و اشکال را نشان می دهد. هنگامی که این کار را انجام می دهید، آنها قابل ویرایش باقی می مانند و می توانید آنها را تا کوچکترین جزئیات سفارشی کنید.

آموزش فتوشاپ

12. نحوه استفاده از ابزار Photoshop Pen

در اینجا، ما نحوه استفاده از ابزار قلم فتوشاپ را توضیح می‌دهیم، یک ویژگی انتخاب ساده که به شما امکان می‌دهد هر چیزی را که می‌کشید پر کنید، ضربه بزنید یا انتخاب کنید.

کار با فتوشاپ

13. نحوه استفاده از ابزار Photoshop Brush

در یکی دیگر از آموزش های فتوشاپ ما، نحوه استفاده از ابزار Brush در فتوشاپ را خواهید آموخت. این راهنمای گام به گام شامل راهنماهای مفیدی برای معنی هر یک از نمادهای پالت Brush است.

براش در فتوشاپ

14. چگونه یک کولاژ عکس بسازیم

با این آموزش از مت اسمیت، نحوه ترکیب تصاویر برای ایجاد یک کلاژ عکس ساده در فتوشاپ را بیاموزید. شما می توانید از این تکنیک برای ایجاد کلاژهای خود از عکس ها استفاده کنید و شاید در نهایت بر روی ترکیب بندی های خود بسازید تا کلاژهای طراحی پیچیده تری را از خلاقیت های خود ایجاد کنید.

photoshop

15.. آموزش  اعمال فیلتر

نحوه اعمال فیلترها را بیاموزید که به شما امکان می دهد جلوه های سریع به یک تصویر اضافه کنید. فیلترها همچنین می توانند برای ایجاد نتایج منحصر به فرد ترکیب شوند، همانطور که این دو آموزش مرتبط فتوشاپ به خوبی نشان می دهند.

کار با photoshop

16. اولین عکس خود را ویرایش کنید

آموزش های فتوشاپ برای مبتدیان را می توان در طیف وسیعی از موضوعات یافت، و این یکی به شما می آموزد که چگونه اولین عکس خود را ویرایش کنید. با تکنیک های مفیدی که در اینجا به آنها اشاره شده است، بهترین ها را در تصاویر خود به نمایش بگذارید.

استفاده از فتوشاپ

17. نحوه استفاده از ماسک های لایه فتوشاپ

نحوه استفاده از ماسک لایه فتوشاپ به شما کمک می کند گردش کار هنر دیجیتال خود را ساده کنید. همانطور که هر مبتدی به سرعت یاد می گیرد، ماسک های لایه یکی از اساسی ترین بخش های نرم افزار هستند.

18. نحوه حذف پس زمینه در فتوشاپ

 حذف پس زمینه در فتوشاپ یکی دیگر از آموزش های فتوشاپ ما شما را از چندین راه مختلف برای حذف پس زمینه در فتوشاپ راهنمایی می کند. ما با آموزش نحوه استفاده از ابزار Magic Wand و ابزارهای Quick Selection برای حذف پس‌زمینه، قبل از رفتن به تکنیک‌های پیشرفته‌تر، شروع می‌کنیم.

فتوشاپ

19. اولین طرح خود را ایجاد کنید

مجموعه ای از آموزش های فتوشاپ است که نحوه کار با لایه ها، ترکیب تصاویر، استفاده از ماسک های لایه و افزودن گرافیک، متن و افکت های خلاقانه را معرفی می کند. سپس می‌توانید از این مهارت‌ها برای ترکیب دارایی‌های طراحی در یک ترکیب ساده و منحصر به فرد برای چاپ یا استفاده آنلاین استفاده کنید.

عکس ها در فتوشاپ

20. نحوه سگی که عینک آفتابی زده است

این روزها رسانه های اجتماعی همه چیز درباره میم ها هستند و ساختن آنها مهارت خوبی است. در یکی از محبوب‌ترین آموزش‌های فتوشاپ ما، نحوه ایجاد یک میم در فتوشاپ، مت اسمیت توضیح می‌دهد که چگونه چندین میم را در لحظه بسازید. خوش بگذره!

طراحی در فتوشاپ

21. نحوه استفاده از لایه ها

این مرحله استفاده از سیستم لایه فتوشاپ را به شما آموزش می دهد. کلید باز کردن قفل تطبیق پذیری نرم افزار. در اینجا، نحوه ایجاد لایه‌ها، قفل کردن آن‌ها، گروه‌بندی و تنظیم opacity را خواهید یافت.

نقاشی در فتوشاپ

22. نقاشی دیجیتال با Photoshop CC

 نقاشی دیجیتال با فتوشاپ برای مبتدیان روند ایجاد یک نقاشی دیجیتالی ساده را از ابتدا تا انتها شکست می دهد. اگر بتوانید روی بوم با رنگ کار کنید، بسیاری از همان تکنیک‌های نقاشی که استفاده می‌کنید مستقیماً به نقاشی دیجیتالی در فتوشاپ منتقل می‌شوند.

 گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، با تکیه بر افراد متخصص و ماشین آلات مدرن و با ارائه سرویس های جامع تبلیغات و چاپ قادر است ایده ها وخواسته های تجاری شما را به صورتی عملیاتی پیاده سازی نماید. باعث افتخار ما خواهد بود تا بتوانیم مجری و مشاور در زمینه  رشد و پیشرفت تجاری شما باشیم. جهت مشاوره با کارشناسان ما لطفا تماس حاصل فرمایید.


 این مقاله زیر مجموعه خدمات چاپ / طراحی می باشد.


 کلمات کلیدی: گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش، طراحی تبلیغاتی، طراحی بسته بندی، فتوشاپ، آموزش فتوشاپ.

مقالات

دسته بندی

فهرست مقالات

  مشاوره، طراحی  دیجیتال مارکتینگ چاپ  سازه های نمایشگاهی  دکوراسیون داخلی  آموزش و مهارت
برندسازی و بازاریابی شبکه ایتفاوت اپلیکیشن با وب سایتطراحی و پشتیباتی وب سایتمدیریت اینستاگراماستراتژِی کسب و کار در اینستاگرامراه های کسب درآمد آنلاینمراحل طراحی، چاپ و بسته بندی محصولاتطراحی تبلیغاتیتبلیغات چیست؟کارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدیدبرندسازیSEO / بهینه سازی موتورانواع روش های تبلیغاتلوگو چیست؟ نحوه طراحی لوگو7 نکته مهم در طراحی و چاپ کارت ویزیتتبلیغات دهان به دهان (WOM) چیست؟PPC چیست؟بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ چیست؟باید ها و نباید ها در طراحی تراکتنکاتی در مورد بازاریابی فصلیDPI و PPI چیست و چه تفاوت هایی با هم دارنداستراتژی تبلیغاتیانواع استراتژی های تبلیغاتیچرا هر کسب و کار به یک وب سایت احتیاج دارد؟عکاسی صنعتی جیست؟چگونه طرح خود را برای چاپ آماده کنیمSEM چیست و چه تفاوتی با SEO دارد؟تکنیک های SEOتاریخچه صنعت چاپ در جهان و ایرانانواع روکش چاپ (سلفون، لمینیت، یووی و ورنی)بنر چیست؟ فلکس چیست؟ تفاوت بنر و فلکس چیست؟چاپ دیجیتال چیست؟ مزایا و انواع چاپ دیجیتال چیست؟چاپ و طراحی ست اداری شامل چه مواردی می شود؟چاپ افست چیست؟کارکرد و عملکرد تبلیغات ماشین های پخشچاپ استیکر چیست؟ چاپ مش چیست؟کارت پی وی سی و کاربردهای آنطریقه نصب استیکرانواع استیکرمزایای چاپ استیکرچاپ فضای داخلیچاپ استیکرتفاوت چاپ استیکر و مشنحوه چاپ استیکر های وینیلمش و مزایای آن در تبلیغاتبرندینگ ماشین چیست و چه مزایایی دارد؟تفاوت بین بروشور و کاتالوگ چیست؟لمینیت مات و براق، کدام یک مناسب تر است؟تفاوت چاپ indoor و outdoor چیست؟روکش چاپ UV یوویوظایف و مسئولیت های ناظر چاپ چیست؟پج ایده چاپ مقرون به صرفهبهترین مکان های نصب استیکر تبلیغاتیمزایای چاپ کتاب برای شرکتچاپ لارج فرمت چیست؟نکاتی در چاپ کاتالوگچاپ سفارشی با جوهر متالیکچاپ تبلیغاتی روی اتوبوستبلیغات استیکر خودرو چگونه موثر است؟باید ها و نباید ها در استیکر ماشینآماده سازی ماشین برای نصب استیکرکاتر پلاتر وینیل چیست؟تبلیغات استیکر خودرو چگونه موثر است؟علت لمینیت کردن استیکرهای ماشینانواع متریال استیکرانواع کاغذ و مشخصات آن جهت چاپ دیجیتال و چاپ افستنکاتی درباره طراحی استیکر ماشینپاپ آپ استند چیست؟سازه های نمایشگاهی قابل حمل و تفاوت های آن هاانواع سازه های نمایشگاهی پرتابلتخته شاسی چیست و چه کاربردی دارد؟غرفه سازی نمایشگاه نکاتی در طراحی غرفه های نمایشگاهیچگونه غرفه نمایشگاهی موفقی داشته باشیم؟سه مرحله در برنامه ریزی برای نمایشگاهاستند های X چیست؟ چه مزایا و چه معایبی دارند؟میز کانتر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟چک لیست هایی مهم پیش از برگزاری نمایشگاهچک لیست هایی مهم حین از برگزاری نمایشگاهرول آپ استند چیست؟طراحی غرفه نمایشگاهیآشنایی با تابلوهای دکوراتیوتابلو بوم نقاشیتابلو بوم کنواس چیست؟کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلیکاغذ دیواری چیست؟ انواع کاغذ دیواریروانشناسی رنگ در دکوراسیون داخلیفنگشویی در دکوراسیون داخلیاصول اولیه طراحی داخلیبهترین کتاب ها در زمینه دکوراسیون داخلیانواع کاغذ دیواریچاپ بوم نقاشیدکوراسیون اداریتابلو بوم های نقاشی در دکوراسیون داخلینقاشی دیجیتال چیست؟اهمیت استفاده از پرده چیست؟ چاپ و طراحی پردهاستفاده از استیکر در دکوراسیون داخلیبازاریابی پوستر چیست؟مزایای استفاده از تابلو بوم نقاشیچگونه رنگ ها را برای طراحی داخلی ترکیب کنیم؟لایت باکس پاپ آپ چیست؟انواع سبک های نقاشی که هر هنرمند باید بشناسد7 اصل اساسی طراحی داخلیآموزش مقدماتی فتوشاپآموزش فتوشاپ برای مبتدیانآموزش فتوشاپ قسمت 2آموزش فتوشاپ پیشرفتهجملات انگیزشیآموزش عکاسیمهارت بازاریابیتفکر استراتژیکزبان بدنمدیریت استرساصول و فنون مذاکرهکتاب های مدیریتیمدیریت منابع انسانیکارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدیدRGB / CMYK تفاوت میان آن هاچیست و کدامیک بهتر است؟آینده تبلیغات چاپی چگونه است؟تفاوت جوهر سالونت و اکوسالونتبهترین ایده هدیای تبلیغاتیروش های یادگیری فروشسرمایه گذاری شغلی7 اصل هرمتیکافزایش فروش با تبلیغات فصلیانواع مختلف تقویم مورد استفاده در سراسر جهانطراحی نرم افزاراهداف بلند مدت زندگی

مشاوره و ثبت سفارش

66903531-2 (021) – 2210250 (0935)

با ما در ارتباط باشید

صفحه اصلی درباره مامشاوره و طراحیچاپسازه های نمایشگاهیدکوراسیون داخلیسفارش آنلاینارتباط با ما  مقالاتنقشه سایت

کپي رايت © تمامي حقوق مربوط به گروه چاپ و تبلیغات طرح و نقش (هنر مدرن) می باشد . طراحی و پشتیبانی سایت | طرح و نقش

Main Menu